MEIE PONID


Hanna (2007) on väike armas ümmargune ponitüdruk. Temaga saavad õppida ratsutama kõige väiksemad hobuhuvilised.
Täpi

Täpi


Täpi (2012) on meie talu ehtne Pipi hobuse väiksem variant. Nagu nimigi ütleb, siis on tegu täiesti täpilise poniga. Oma loomult on Täpi erksam, kuid seejuures siiski lapsega arvestav ja turvaline. Tema seljas saavad kõige pisemad väga edukalt õppida lahtiselt traavi sõitmist. Täpile väga meeldivad musid ja kallid. Oma efektse väimuse ja tasakaaluka meele tõttu on ta üks põhiponidest, kellega kodust väljas üritustel jalutamas käime.
Eku

Eku


Eku (2013) on iga pisikese tüdruku unelm. Pisikene helehall imearmas ponipoiss. Kasvult pisut suurem kui Täpi, kuid siiski piisavalt madal, et kõige pisemad ennast hästi tunneksid. Ekuga saavad lapsed ponitrennis õppida ratsutamise esimesi samme. Edasijõudnumad lapsed saavad temaga õppida ka kiiremaid allüüre. Ka Eku käib kodust väljas lastele rõõmu pakkumas.
Huki

Huki


Huki (2014) on meie juures sündinud ja õpetatud pisikene ponipoiss. Oma olemuselt on ta väga lastesõbralik ja kannatlik. Üle kõige meeldib talle nagu igale ponile söömine ja sügamine. Oma tasakaaluka meele tõttu on Huki üks põhilisi ponisid, kellega käime kodust väljas üritustel ponisõitu tegemas. Poni trennides saab temaga väga edukalt päris esimesi samme teha, et saada tulevikus Liivimaa parimaks ratsutajaks.

Pedro (2015) tunneb ennast peaaegu ponina, kuigi tegelikult on tegemist ehtsa eeslihärraga. Oma valju ja kauni lauluhäälega kostab ta üle taluõue kaugele. Pedro on meie juures õppinud koostööd, kuigi eesli iseloom päris hobuseks muutunud siiski ei ole. Tema seljas on võimalik lastel jalutada.