Leevi

image-1

Sünniaeg: 1987
Tõug: Ristand
Sugu: Mära
Kirjeldus: Leevi oli meie talli kõige esimene hobune. Suure elukogemusega ja veel suurema südamega tark hobune. Tema on meie "pommikindel" vankrivedaja, kes jääb igas olukorras rahulikuks. Oma kõrge ea tõttu Leevit ratsutamise jaoks enam ei kasutata. Sellest hoolimata soovib ta iga mööduva inimese taskud üle kontrollida, et head ja paremat toiduks saada.


Dzastina

image-1

Sünniaeg: 30.03.2002
Tõug: Läti hobune
Sugu: Mära
Kirjeldus: Energiline ja iseteadlik hobune, kes oskab pakkuda väljakutset nii edasijõudnutele kui ka õpetada algajaid. Ta on väga sobilik esimeseks maastikulkäiguks. Samuti õpetab ta ratsutajaid õigesti sõitma - õige märguande peale kuuletub koheselt, valesid aga nii hästi ei kuula. Sellest hoolimata on ta väga turvaline. Olemuselt pugeja, kerge solvuja ja maiasmokk, kellele meeldib, kui temaga tegeletakse.


Juku

image-1

Sünniaeg: 1996
Tõug: Eesti hobune
Sugu: Ruun
Kirjeldus: Võib öelda, et iga väikese lapse unistus: valge, pehme, sõbralik ja soe. Iseloomu on Jukule väga palju antud nagu ka teistele eesti tõugu hobustele. Trennides on ta üsna kuulekas, kuigi vahel võib mõne lollusega ka hakkama saada. Riukad kipuvad just suurematel kiirustel välja lööma, nii et rahulikult patseerides on ohutu nagu lambuke. Ideaalne poni näiteks laste sünnipäevadel või jaanitulel jalutamiseks. Jukut saab kutsuda enda koju sünnipäevale jalutama.