Annus Mirabilis

image-1

Sünniaeg: 26.06.2008
Tõug: Tori ristand
Sugu: Mära
Kirjeldus: Mirru on pisike hobuselaps suure hobuse kehas. Ta ei ole suutnud siiani aru saada, et on suureks kasvanud. Suurepärase õppijana on ta suutnud omandada kõik nõutud teadmised. Suure südame ja efektse välimusega hobune. Temaga ratsutab põhiliselt Kertu, kuid vahepeal käib Mirru ka tundides.


Arnet

image-1

Tõug: Tori
Sugu: Ruun
Kirjeldus: Arnet on meeletult inimsõbralik hobune, kes peab ennast pisikeseks poniks. Väliselt on ta suur ja tugev, kuid hingelt õrn ja hell. Suurepärane hobune just meesterahvastele ratsutamise õppimiseks. Ta on energiline ja seepärast ka väga lihtne just platsitreeningutes käsitleda. Samuti turvaline maastikusõidul, kuna usaldab inimest ja kuulab hea meelega ka sellise ratsaniku käsklusi, kes veel päris hästi ratsutada ei oska.


Kabriel

image-1

Sünniaeg: 24.07.2008
Tõug: Tori
Sugu: Ruun
Kirjeldus: Kabriel on ehtne koolipoiss, kes vahel näitab kõrvaviibutusega oma tujusid. Tujuka ilme taga on siiski hea südamega sõbralik hobune. Ta on ideaalne loom vankri ja ree vedamiseks. Samuti sobib ta oma külma närvi tõttu algajatele maastikul sõitmiseks, kuna ehmatada on teda keeruline.