Friisu

image-1

Sünniaeg: 23.06.2006
Tõug: Friisi hobune
Sugu: Mära
Kirjeldus: Täisnimega Toaske Oet De Bekzied. Väga kergelt käsiteldav energiline hobune. Ta on väga turvaline, ei tee ettearvamatuid liigutusi ja seepärast saavad temaga hakkama ka kõige pisemad ratsanikud. Oma efektse välimuse tõttu on ta paljude külastajate lemmik fotomodell. Koos Leevuga käib ta uhke pulmakaariku ees.


Hylke Vrouck

image-1

Sünniaeg: 13.03.2010
Tõug: Friisi hobune
Sugu: Ruun
Kirjeldus: Hylke on nii nagu Friisugi väga kuulekas ja heatahtlik hobune. Väiksed lapsed võivad tema seljas rahulikult jalutada, ilma et ta ühtegi üleliigset liigutust teeks. Hylke on nii kiiresti nii tubliks ratsahobuseks saanud tänu Kristinale, kes temaga algusest peale palju tööd on teinud. Tulevikus võib Hylket kindlasti kaariku ees näha. Talvel veab ta rege juba hea meelega.


Fandango Baff

image-1

Sünniaeg: 11.05.2005
Tõug: Soojavereline traavel
Sugu: Ruun
Kirjeldus: Inimene on tema jaoks nagu pereliige, kellelt ta otsib toetust ja abi. Baff on väga sõbralik, kuulekas ja uudishimulik hobune. Vahel võib ka mõnes olukorras midagi väheke peljata ning kergelt võpatada. Siiski on ta turvaline, kuna peab ratsanikust lugu, ning otsib temalt tuge. Teades, et seljas on oskaja ratsanik, ootab ta luba, et jalad kõhu alt välja sirutada ja natuke kiiremaid ringe teha. Usaldusväärne ning abivalmis kaaslane nii platsitreeningus kui ka maastikul.